Dragi naši učenci!

Podelimo skupaj nekaj utrinkov in misli učenja na daljavo. Prepričana sem, da drug drugega že zelo pogrešamo, vsi pa se trudimo po najboljših močeh. Šolsko leto 2019/2020 nam je pripravilo zanimive izzive, na katere nihče od nas ni bil pripravljen. A verjemite, skupaj nam bo uspelo!

• Kako se učiti matematiko v 2. c razredu – računanje do 100 (delo s konkretnimi materiali)

• Učenje in ustvarjanje v drugem in petem razredu (Tim in Nik Vezjak – podružnica Tepanje)
  • Učenje angleščine s pomočjo interaktivnih vsebin (Žana Lesjak – 3.e in Nik Vezjak – 2.e)
  • Ustvarjanje učenke Gabrijele in Mie Terese iz 1. a
  • Tadej in Anja iz 2.c, ki sta izdelovala PREHRANSKE VERIGE in jih povezovala v SPLETE
  • ANDRAŽ iz 1. b-razreda pravi, da pogreša pouk v šoli. Pravi, da se je v šoli bolje učiti. Mu je pa všeč, da zjutraj lahko spi, čeprav vstaja skoraj kot običajno.
  • ANDREJ iz 1. b-razreda pravi, da mu je učenje doma všeč, vendar pogreša učiteljice in sošolce.
  • NIKA iz 1. b-razreda pravi, da ji je všeč učenje na daljavo, ker dobi navodila preko računalnika, da lahko dalj časa spi, da si lahko vzame več odmorov. Ni pa ji fino to, da ne vidi prijateljev, ki jih že zelo pogreša.
  •   Alea iz 1. b pri svojem najljubšem delu.
  • Učenje in športanje…(Tim Vezjak, 5.e, Gašper in Miha Potnik, 2.e in 4.e)
  •  Samanthin strip (9.a)
  • “Kako pripravim pogrinjek?” Andraž Verdnik iz 6.c to obvlada.

• Ustvarjanje 3.b razreda.
  • V 2. a razredu učenci skrbijo tako za lepo urejene zvezke, kot za sproščanje in ustvarjanje pri likovni vzgoji.

• Kako pa osmošolci gleadjo na življenje?
  • Poustvarjanje
  • Dženana pri učenju
  • Tako ustvarjata Theo in Filip iz 1.a
  • GLAS MIT POSITIVEN GEDANKEN
  • Učenci 7. razreda pa so poskrbeli, da nam v teh dneh zagotovo ne bo zmanjkalo pozitivnih misli. Izdelujejo kozarčke s pozitivnimi mislimi v nemščini.

• Kiparstvo učencev podružnice Tepanje
  • Strip Liama iz 3.b
  • Peka piškotov – Inja Sodin, 6.c

• Likovna umetnost na prostem je super! Učenci 1.e in 2.e