V torek, 11. 2. 2020, je na Golteh potekalo Področno tekmovanje v smučanju in deskanju na snegu. Učenci so se pomerili v dveh starostnih kategorijah. Snežni pogoji so bili precej zahtevni, saj je bila proga v zgornjem delu poledenela, v spodnjem pa se je hitro predrla. Predstavniki naše šole so imeli visoke štartne številke, kar je še dodatno otežilo njihov nastop. Za našo šolo so nastopali naslednji učenci: Jona Mernik, Ajša Sivka, Zoja Prosenak in Jak Mernik. Vsi so se odlično odrezali in skupno osvojili tri uvrstitve na oder za zmagovalce. Med starejšimi nekategoriziranimi učenkami je Zoja osvojila 2. mesto, med starejšimi kategoriziranimi deskarji pa sta Jak (pri učencih) in Jona (pri učenkah) postala področna prvaka. Vsem udeležencem iskreno čestitamo.