Spoštovani starši!

NAŠA ŽIVLJENJA POTEKAJO TAKO, DA VČASIH POTREBUJEMO VEČ, VČASIH MANJ POMOČI DRUGEGA. V preteklem, 29. šolskem tednu, je bila potreba po naši medsebojni pomoči in vzajemni  podpori še bolj v ospredju in verjamem, da se naš sodelovalni odnos krepi. V času izrednih razmer smo se morali v roku enega dneva pripraviti na izobraževanje na daljavo in s ponedeljkom, 16. 3. 2020, so naše spletne učilnice pričele delovati. Resda, da je bilo na začetku nekaj težav, a te so bile na ravni celotne države. Po 1. tednu poteka izobraževanja na daljavo želimo od vas, spoštovani starši, povratne informacije o našem delu. Vaša mnenja nam bodo v veliko pomoč pri nadaljnjem delu v spletnih učilnicah. Naprošamo vas, da izpolnite anketni vprašalnik.

ISKRENO SE VAM ZAHVALJUJEMO ZA VAŠ ČAS IN VAM ŽELIMO, DA VAŠI OTROCI IN VI OSTANETE ZDRAVI!

Ravnateljica, mag. Nevenka Brdnik

–>ANKETA<–